Dementie op jonge leeftijd
Bij dementie denk je al snel aan ouderen. Maar ook mensen onder de 65 jaar kunnen deze ziekte krijgen. Mensen met dementie op jonge leeftijd bevinden zich in een heel andere levensfase dan ouderen. Daardoor hebben ze andere zorg nodig. SVRZ is de enige zorgorganisatie in Zeeland die in vier groepswoningen zorg op maat biedt aan mensen met dementie op jonge leeftijd.
Lotgenotencontact op donderdag 5 maart
Voor familieleden en naasten van mensen die op jonge leeftijd dementie krijgen kan contact met lotgenoten van groot belang zijn. Daarom organiseert SVRZ op donderdagavond 5 maart van 19.00 tot 21.00 uur een contactavond voor lotgenoten. De avond begint met een presentatie over het thema ‘Hoe maak je verbinding in de verschillende stadia van dementie’. Daarna staat de avond in het teken van ‘Verbinden met elkaar en het delen van ervaringen’. Iedereen die te maken heeft met mensen met dementie op jonge leeftijd is van harte welkom.
De bijeenkomst vindt plaats in het restaurant van SVRZ Ter Schorre in Terneuzen.
Adres: Bachlaan 90, 4536 GD Terneuzen.
Programma
18.45 uur: inloop
19.00 uur: opening door teamcoach Marjo de Boevere van SVRZ
19.05 uur: presentatie over ‘Hoe maak je verbinding in de verschillende stadia van dementie’ door Karin Ruissen (persoonlijk begeleider IG bij SVRZ).
20.00 uur: gelegenheid om met elkaar in gesprek te gaan en ervaringen te delen.
21.00 uur: Afsluiting van de bijeenkomst
Aanmelden en meer informatie
Deze bijeenkomst is gratis en aanmelden is niet nodig. Voor vragen en meer informatie kunnen belangstellenden terecht bij Marjo de Boevere, teamcoach zorg: 06 – 20 81 29 37 / m.de.boevere@svrz.nl
Deze bijeenkomsten vinden ook nog plaats op donderdag 16 april (deze bijeenkomst is speciaal bedoeld voor de kinderen van cliënten met dementie op jonge leeftijd), donderdag 4 juni en maandag 12 oktober 2026.