Individuele vrijwilliger gezocht – SVRZ gemeente Goes

Wilt u vrijwilliger worden op één van onze locaties in de gemeente Goes, bijvoorbeeld in Lewedorp of Heinkenszand? Dan zoeken we u! Met uw tijd en aandacht kunt u veel betekenen voor onze bewoners. Of u nu houdt van gezelligheid, praktisch meehelpen of graag naar buiten gaat: er zijn volop mogelijkheden.

Wat kunt u doen als vrijwilliger?

Als vrijwilliger betekent dat u kunt ondersteunen op een manier die bij u past. Denk aan:

  • Helpen bij het koffieuurtje en een gezellig moment samen
  • Ondersteuning bij een gezellige middag of activiteit
  • Hulp rondom de maaltijden (klaarzetten, ondersteunen, opruimen)
  • Lekker naar buiten (wandelen of een ommetje maken)

U brengt niet alleen hulp, maar vooral ook aandacht, contact en sfeer. Dat maakt iemands dag vaak nét een stukje mooier.

Waar en wanneer?

U kunt vrijwilligerswerk doen op verschillende SVRZ‑locaties binnen de gemeente Goes, onder andere in Kapelle. De dagen en tijden zijn in overleg. Ook als u maar een paar uurtjes beschikbaar bent, kijken we graag samen naar een passende invulling.

Wat krijgt u ervoor terug?

Vrijwilligers zijn van grote betekenis voor SVRZ. Daarom laten we graag merken hoeveel we uw inzet waarderen. Als SVRZ‑vrijwilliger:

  • Wordt u jaarlijks uitgenodigd voor een gezellige vrijwilligersbijeenkomst
  • Ontvangt u leuke presentjes en een kerstattentie
  • En bovenal: voldoening en waardering van bewoners en collega’s

Interesse?

Wilt u vrijwilliger worden bij SVRZ in Borsele en samen kijken welke activiteit het beste bij u past? Stuur dan vrijblijvend een reactie of vraag via de contactpersoon bij deze vacature. U bent ook van harte welkom om een keer te komen kennismaken.

  • Incidenteel
  • Gemeente: Goes, Kapelle, Noord-Beveland
  • Dag en tijd in overleg
Meld u aan!

Meer informatie?

Neem vrijblijvend contact met ons op:

Gemeente: Borsele, Goes, Kapelle, Noord-Beveland

Locatie: SVRZ Oosterschelde

Carina Walhout